Uudised

HEA UUDIS

Meil on rõõm Teile teatada, et Tilgu Sadama Jahtklubi juhatuse ja Harku vallavalitsuse ühised jõupingutused Tilgu sadama ehituse esimese etapi rahastuse saamiseks on viinud positiivse tulemuseni.

Euroopa Merendus – ja Kalandusfondi, Kalanduspiirkonna kohaliku arengu strateegia rakendamise raames antava toetuse saamiseks esitatud taotlus on PRIA – poolt rahuldatud. 

Tilgus Sadama Jahtklubi juhatus
 

 

Tilgu Regatt V
8. – 9. juuli 2017

Juba viiendat korda toimuva Tilgu Regati viime läbi 8. – 9. juulil. Kahepäevasel regatil kutsume võistlema Optimist, Zoom 8, Laser Radial ja Laser 4.7 klassi noori purjetajaid üle kogu Eesti. Tilgu Regatt on leidnud nüüdseks kindla koha Eesti Jahtklubide Liidu purjetamis-kalendris ja on iga aastaga populaarsust kogunud. Regatil osalevad ka meie jahtklubi noored purjetajad, kellele saame pöialt hoida.

 

Meresõbra Pop – up merekool tuleb Tilgu sadamasse 12 – 18.6.2017

Mobiilne merekool pakub noortele 5 päevaseid kursusi, kus antakse ülevaade merel käitumise põhimõtetest ning omandatakse algteadmised purjetamisest, kajakiga sõitmisest, SUP – lauaga sõitmisest ning lohesurfist. 5-päevane merekool on mõeldud 8–16-aastastele noortele ning osalustasu on 15 eurot osaleja kohta. Tilgus moodustatakse kaks 18-liikmelist gruppi.
Kuna osalejate arv 5-päevasel kursusel on piiratud, on vajalik eelregistreerimine järgneva lingi alt või Eesti Jahtklubide Liidu kodulehel www.puri.ee
Siit www.meresober.ee leiate Meresõbra merekooli kohta ka täiendavat infot.

II Kiirkursus “Esimest korda veele!”

Õhtuti kell 16.00–19.00 ning nädalavahetuseti kell 10.00–19.00 on pop-up merekool Meresõber avatud kõikidele huvilistele, kes soovivad proovida erinevaid veespordivõimalusi.

1-tunnisele kiirkursusele võetakse elava järjekorra alusel ning ühekordne osalustasu on 5 eurot.

 

Laste purjetamise algkursus!

Lisainfot laste algkursuse kohta saab aadressilt raul@tmyc.ee
Lapsi registreerida saab Siit

 

Avatud Kalasadamate Päev!

29. aprillil toimub toimub  Tilgu Sadamas avatud Kalasadamate Päev.
Kõik kalasõbrad saavad osta värsket kala kaasa elada kalatoitude valmistamisel.

Lisainfo …

Juba sel laupäeval toimub avatud kalasadamate päev! 🙂
“Avatud kalasadamate päev annab hea võimaluse tutvuda kalandusega ning avastada kalasadamaid nii seest – kui ka väljastpoolt,“ ütles maaeluminister Tarmo Tamm.
„Samuti annab üritus võimaluse osta värsket kodumaist kala otse kalurilt ning veeta perega üks meeleolukas päev,“ lisas Tamm.
Loe pressiteadet: https://goo.gl/TU8wmq
Üritus Facebookis: https://goo.gl/rdBBnm