Laste Algkursused

Uued algkursused saabuvad koos soojemate ilmadega 2019 aasta juunis. Senikaua saab juba kodus Optimist paadiklassiga tutvust teha, et paadi trenni tulles ikka ära tunneks!

PS. Allpool on info möödunud aasta algkursusest, kust saate toimuva kohta parema aimduse.

Purjetamise treener:
Nils Joonas Kristian Saar
+372 53 893 008
nilsjoonas@gmail.com

Tere Meresõbrad!

Täname kõiki kes on registreerunud Tilgu Sadama Jahtklubi laste purjetamise algkursustele ja kutsume Teid esmaspäeval 11. Juunil 2018 kell 19.30 tutvumispäevale Tilgu sadamasse. Tutvumispäeval saate ülevaate algavast purjetamise algkursusest ja plaanitavatest treeningutest. Kohtumisel pannakse paika treeninggrupid ja algkursuse treeningute ajad.  Samuti arutame läbi koos treeneritega kõik treeningutega seotud küsimused.  Kui Teil ei ole mingil põhjusel võimalik tulla tutvumispäevale aga on kindel soov osaleda algkursustel, siis andke palun sellest meile kindlasti teada.

Kohtumiseni esmaspäeval!

Parimatega
Raul Kalep
TSJK

Purjetamise algkursuste info

Ootame kõiki Harku valla poisse ja tüdrukuid vanuses 7 – 12 aastat registreerima purjetamise algkursustele hiljemalt 4. juuni 2018. Selle tarvis palume kasutada allolevat mugavat kontaktivormi.

Soovitav on, et lapsel oleks ujumisoskus, kuid see pole määrav.

Meie purjetajaid on suvel ees ootamas mitmed põnevad võistlused ja plaanis on ka kogemusterikkad ühistreeningud teiste klubide purjetajatega.

Registreerimiseks palun saata lapse nimi, vanus ja ühe vanema nimi ning kontaktandmed. Teavitame kõiki registreerujaid meie esimesest kokkusaamisest, kus koos treeneriga saame läbi arutada kõik treeningutega seotud küsimused. Juhul kui te ei saa registreerumist kinnitavat e-kirja, siis palun võtke ühendust allolevatel kontaktidel.

Soovime noorkaptenitele tuult purjedesse!

Kõik lisaküsimused ja ettepanekud on meile oodatud …

Mereliselt!

Raul Kalep
raul@tmyc.ee
+37256473773

 

NB! PRAEGUSEKS ON REGISTREERUMINE SULETUD!
Palume registreeruda kasutades allolevat vormi, lisainfo telefoni või e-kirja teel.

Purjetamise algkursused