Algkursused lastele

Purjetamise algkursuste info

Kõik algkursustele registreerunud lapsed on jagatud vastavalt vanusele kahte treeningrühma. Lapsed vanusega 7 – 9 aastat on esimeses ja 10 – 13 aastat teises treeningrühmas.
Algkursuste treeningud hakkavad toimuma 2 korda nädalas Harku järvel esmaspäeval ja kolmapäeval. Esimese rühma treeningud on mõlemal päeval kella 13:00 – 15:00 ja teisel kella 15:00 – 17:00.
Esimene treening toimub esmaspäeval 26. juunil. Esimene treening on teooriatund ja kestab erandina üks tund, esimel rühmal kella 13:00 – 14:00 ja teisel 14:00 – 15:00. Selliselt toimub treening ainult üks kord. Edasi toimuvad kõik treeningud kahe tunnistena. Algkursused kestavad neli nädalat ja viimane treening koos algkursuste lõpetamisega toimub 19. juulil.
Kõik need lapsed kes on lõpetanud algkursused ja on huvitatud jätkama purjetamistreeningutega, on oodataud meie jahtklubi purjetamistreeningutele Tilgus. Sellest palume kindlasti algkursuste lõpus meile teada anda.
Riietuma peaks eelkõige vastavalt ilmale ja soovitavalt võiksid jalanõudeks olla kummijalatsid või plätud, mis jalast ära ei tule. Kuna teisest treeningust alates toimuvad tunnid vee peal, siis on oluline, et lapsel oleksid kaasas vahetusriided. Juhul kui veel olles märjaks saadakse on võimalik pärast treeningut kohe kuivad riided selga vahetada.
Algkursuste eest tasumise koha pealt tegime ettepaneku, et tasuda võib ka alles pärast teist treeningut. Kuna teisel treeningul minnakse veele, siis juhul kui lapsele paadiga veel olek mingil põhjusel ei sobi on Teil võimalik meile teatades kursustest loobuda. Kõigil, kes kursustel jätkavad palume tasuda enne kolmandat treeningut meie jahtklubi Swedbanga arveldusarvele, mille leiate meie kodulehelt www.tmyc.ee kontaktide alt. Ülekandele palun märkige purjetamise algkursused ja lapse nimi. Samuti võite tasuda sularahas treeneri kätte.
Palun andke meie treenerile Anne-Maile alati teada kui Teie laps ei saa treeningule tulla.

Kõik lisaküsimused ja ettepanekud on meile oodatud …

Mereliselt!

Anne-Mai Küünemäe
annemai@tmyc.ee
+3725201300

Purjetamise Algkursuste nimekiri 

NB! Hetkel on registreerimine lõppenud, lisainfo telefoni või e-kirja teel!

Ootame kõiki Harku valla poisse ja tüdrukuid vanuses 7 – 12 aastat registreerima purjetamise algkursustele hiljemalt 15.06. 2017.
Selle tarvis palume kasutada allolevat mugavat kontaktivormi.

Soovitav on, et lapsel oleks ujumisoskus, kuid see pole määrav.

Registreerimiseks palun saata lapse nimi, vanus ja ühe vanema nimi ning kontaktandmed. Teavitame kõiki registreerujaid meie esimesest kokkusaamisest, kus koos treeneriga saame läbi arutada kõik treeningutega seotud küsimused.

Soovime noorkaptenitele tuult purjedesse!

Purjetamistreeneri kontaktid:

Anne-Mai Küünemäe
annemai@tmyc.ee
+3725201300

NB! Hetkel on registreerimine lõppenud, lisainfo telefoni või e-kirja teel!

Purjetamise algkursused