Tunniplaan aastal 2021

Juhul kui koroona olukord lubab, siis alustame hooaega järgmise tunniplaaniga:

25. aprill (P) päeval – Paatide lahtipakkimine

26. aprill-30. mai

E: 17.00-20.00 – Z+OV

T: 17.00-20.00 – Z+OV

K: 17.00-20.00 – OH+OA

N: 17.00-20.00 – Z+OV

R: 17.00-20.00 – OH+OA

L: 11.00-14.00 – L+LT

P: 11.00-14.00 – L+LT

Optimist klassi võistluskalender

Võistluskalender on leitav Eesti Jahtklubide Liidu koduleheküljelt.

Mai

8-9                  Pärnu mairegatt                                                      Pärnu            

6-9        Leedu KV      Leedu

14-16              Pärnu Kevadregatt                                             Pärnu                  

15-16               Noblessner Cup I                                                       Tallinn          

21-23              Kuldseekli regatt                                                        Tallinn, KJK

28-30              Eesti KV I etapp Roomassaare     

Juuni                                                                                                                                 

15-16              LHV KV I                                                                Pärnu                      

18-20               Eesti KV II etapp                                                     Kärdla          

26-27               LHV KV 2                                                               Hara             

Juuli                                                                          

2-5                  45.Rahvusvaheline Spinnakeri regatt                         Tallinn KJK 

9-11               LHV KV 3   Hungerburg regatt                               Narva-Jõesuu 

10-11               Noblessner Cup II                                                       Tallinn           

17-18               Tilgu regatt                                                                  Tilgu Sadam   

23-25              LHV KV 4                                                                 Saadjärv             

August                                                                                                                      

13-14               LHV KV 5 Oti regatt                                                  Orjaku         

19-22               Eesti MV                                                                    Tallinn, KJK   

20-22               Nõuni regatt                                                                Nõuni  

September

4-5                    LHV  KV  6                                                                Tallinn, KJK

4-5                   Noblessner Cup   III                                                     Tallinn         

10-12             Eesti KV III etapp: Pärnu sügisregatt Pärnu             

18-19               Eesti Meeskondlikud MV                                             Pärnu