Jahtklubi kommodoor:
Raul Kalep
+372 56 473 773
raul@tmyc.ee

Jahtklubi aadress:
MTÜ Tilgu Sadama Jahtklubi
Tilgu Sadam, Meriküla
76904 Harjumaa

Panga rekvisiidid:
Saaja: Tilgu Sadama Jahtklubi
IBAN: EE202200221064912285
Swedbank

 

TUNNIPLAAN

25. aprill - 12. juuni

Alustame treeninguid 25. aprillil, kus toimub kõikidele gruppidele paatide lahtipakkimine kell 16:00 algusega. Kõik peale 02.05-08.05 nädala, käituvad tunniplaanid vastavalt tabelile.

02.05-08.05 tunniplaan

E -  16:00-18:00 OV2, 18:00-20:00 OV1+ZL 

T - 16:00-18:00 OV2, 18:00-20:00 OH + OV1 + ZL

K - 16:00-18:00 OH, 18:00-20:00 OV1 + OV2 + ZL

R - 16:00-18:00 OH

Ülejäänud nädalate tunniplaan 25. aprill-12. juuni:

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
16.00-18.00 OV2 OH OV2 OH
18:00-20:00 OV1 + ZL OH OV2 OV1+ZL OV1+ZL

Optimist klassi võistluskalender

Võistluskalender ja võistlusteated on leitavad Eesti Jahtklubide Liidu koduleheküljelt.

Tutvuge võistlusreeglitega SIIN.

MAI

13-15                    Pärnu Kevadregatt                                                  Pärnu

20-22                    Kuldseekli regatt                                                Tallinn, Pirita

27-29             Eesti KV I etapp: Roomassaare                    Saaremaa, Roomassaare

JUUNI

14-15                          LHV I etapp                                            Pärnu

17-19                 Eesti KV II etapp: Kärdla                        Hiiumaa, Kärdla

25-26                         LHV II etapp                                             Hara

JUULI

1-4                                Spinnaker                                             Tallinn

9-10                            LHV III etapp                                            Toila

16-17                           Tilgu Regatt                                            Tilgu

19-24               Saadjärve laager + LHV IV etapp                   Saadjärve

AUGUST

12-13                              LHV V etapp                                      Orjaku

25-28                        Eesti Meistrivõistlused                          Pärnu

SEPTEMBER 

3-4                                  LHV VI etapp                                      Pirita

9-11                        Eesti KV III etapp: Pärnu                          Pärnu

 

Purjetamise treenerid:

Rasmus Kalep
+372 5307 2317
rasmus.kalep@gmail.com

Gertu-Liis Valgma
+372 5883 1230
valgmagertuliis@gmail.com

Aleksander Strand
+372 504 3848
aleksander.strand@transpordiamet.ee