Hea Harku valla elanik!

Alates tänasest, 30. novembrist kuni 6. detsembrini, toimub Harku valla rahvahääletus leidmaks parimat ideed, mis valla kaasava eelarve raames 2021. aastal teostatakse. Hääletusele läheb ka esitatud ettepanekuna Tilgu Sadama ürituste korraldamise ja puhkeala loomine, mille käigusrajatakse sadama abihoone

Seni puudub sadamas koht, kus külalistele pakkuda hädavajalikke teenuseid ja kuhu vallarahval oleks põhjust kokku tulla. Soovime Sinu abiga rajada Tilgu sadama puhke- ja ürituste korraldamise ala, kus nii merelt tulijale kui niisama rannas jalutajale oleks meeldiv aeg maha võtta.Ehitame põhjamaise modernse arhitektuuriga sadama abihoone, mille suur terrass ja rõdu võimaldavad korraldada vabaõhukontserte ja -etendusi.Hoonesse rajame avaliku tualeti ning duširuumi. Sadamahoonesse on projekteeritud ka hubane suvekohvik. Loome kõigile vallaelanikele unikaalsekoha, kus väga eripalgelisi üritusi korraldada.

Ka Sina saad anda oma panuse sadama arengusse, hääletades antud ettepaneku poolt. 

Hääletusel saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased Harku valla elanikud. Kuna iga hääl on oluline, siis võimalusel kaasake ka palun oma pereliikmeid, sõpru ja mõttekaaslasi.

Hääletada saab siin: https://www.volis.ee/gvolis/osale/view/539?ettepanek=51611&filter=&kid=12621

või Harku vallamajas 01.12 ja 02.12  kell 10.00 – 15.00 ja 3.detsembril kell 10.00 – 17.00.

Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja kanda maski.

Siia vajutades leiad ideed tutvustava video