Jahtklubi kommodoor:
Raul Kalep
+372 56 473 773
raul@tmyc.ee

Jahtklubi aadress:
MTÜ Tilgu Sadama Jahtklubi
Tilgu Sadam, Meriküla
76904 Harjumaa

Panga rekvisiidid:
Saaja: Tilgu Sadama Jahtklubi
IBAN: EE202200221064912285
Swedbank

 

Tilgu Sadama  Jahtklubi karikavõistlused

 Purjetajad kogunesid sadamas 3. oktoobri hommikul, et osaleda Tilgu Sadama jahtklubi karikavõistlustel. Kuna lisaks lastele olid võistlema tulnud ka algkursused lõpetanud täiskasvanud, siis oli kapteneid rohkem, kui paate ja nii jagati osalejad kõigis paadiklasssides kahte laevastikku. Vahelduva tugevuse, kuid stabiilse suunaga tuul võimaldas mõlemale fliidile pidada kõigis kolmes paadiklassis kaks võistlussõitu. Finaalsõitu pääses mõlemast fliidist kolm paremat, kes omavahel lõpliku paremusjärjestuse välja selgitasid. Optimist klassi parim oli Joosep Iljas, teise koha sai Brigitta Vilo  ja kolmanda Karl Iljas.  Zoom 8 klassi kolm parimat olid Maari Mars, Kail Laanemets ja Emma Sihvart. Laser Radial klassi karikavõitjaks tuli Kusti Pals, järgnesid Emilie Susi ja Mattias Pärn.

Täiskasvanutest, kes samuti võistlesid Laaser Radialil pälvis esikoha Kristjan Kuill, teise koha saavutas  Marko Mänd  ja kolmanda koha napsas Aureelika Vilo. Pärast lainete ja tuulega rassimist merel ootas kaldal kõiki võistlejaid ja pereliikmeid, kuum supp ja hea leiliga saunabuss. Kõigi klasside kolme parimat autasustati jahtklubikarikatega ja iga osalenud laps sai olenemata kohast auhinnalaualt endale valida sobiva meene.

Autasustamisel said purjetajate poolt kiidusõnade ja sooja aplausi osaliseks treenerid, kes suure hoole ja pühendumisega olid kogu hooaja vältel kannatlikult ja järjekindlat on oma tööd teinud.