cropped-Suvine-bänner-esilehel_21.jpg

Saatuse tahtel saame täna parafraseerida tuntud sõnaseadet: „Laevalt otse ballile!„ Eesti Jahtklubide Liit kinnitas Tilgu Sadama Jahtklubi ja Eesti Optimistiliidu ühistaotluse ja kirjutas TILGU REGATI 2014 sellegi suve kalendrisse aga 12. – 13. Juulile. Tilgu Sadama Jahtklubi üldkogu istus 29. aprillil koos ja langetas otsused, millistest siin Harku valla rahvast teavitame. Eesmärk on emmedele-issidele anda varakult teada, et kohe kui selle suve suursündmus, laulu- ja tantsupidu, Kadriorus lõpeb kandub melu üle Tilku.

DSC_0073 (1)Tantsumurul villi hõõrutud varbaid saab soojas merevees leotada ja kähedaks lauldud häält merekohina saatel turgutada. Esmaspäevast 7. juulist kuni reedeni 11.juulini viime läbi traditsioonilise lastelaagri 9-12 aastastele mudilastele. Uudiseks on see, et samal ajal on Tilgus treeninglaagris ka edasijõudnud kes Optimistidega Harku järvelt selleks nädalaks merele kolivad. Laagri lõpp kulmineerub aga TILGU REGATIGA. Möödunud suvel saadud kogemustele ja edule toetudes viime selle läbi nüüd juba kahele võistlusklassile. Optimistide kõrval tulevad starti ka Laserid ja starte tuleb 7- 8 sest võistluse korraldame kahepäevase. Tilku tehtud investeeringud ja kalurionude heasoovlikkus loob meile võimaluse kaugelt tulnud kaptenitele Tilgus ka öömaja pakkuda ja muudki elumured murda.

Möödunud aastal oli meil TILGU REGATI korraldmisel nõu ja jõuga abiks hulk Harku valla ettevõtteid. Olge Te tuhandest tänatud ja ärge üllatuge kui taas teiega kontakti otsime. Teeme seda vaid ühel eesmärgil – anda valla lastele tagasi aastatega röövitud kontakt merega, oskus merega sõber olla ja tema kaldal väärikalt ning merd nautides elada.

DSC_5687 (1)Juuni esimeses pooles lähevad tüdrukud-poisid taas Kalevi Jahtklubi kasvandikega koos Harku järvele. Kui Teie peres kasvab purjespordist huvituvaid lapsi siis meie kaudu saate liituda. Ainus eeltingimus on korralik ujumisoskus.

Juuni algusest  hakkame registreerima lastelaagrisse soovijaid.

Kui Teie pere otsustab meie ülessekutsele reageerida siis saate meiega kontakti e-aadressil enn@tktk.ee või taskutelefonil 50 28 848.

Enn Tammaru

TSJK  Lastelaagri ja Tilgu Regati sideohvitser