Suur suvi on saabumas. Kooliaasta lõpp on ukse ees. Pered peavad nõu milliste üritustega täita laste suvi. Otemarina Jahtklubi laste töö eestvedajad istusid sel nädalal koos ja otsused on langetatud. Aeg on meie töödest ja tegemistest kõnelda ka valla rahvaga.

  1. OMYC juhatuses on muutusi, laste töö võttis enda õlule juhatuse vastne liige Raul Kalep. Isal oli seda otsust kerge teha sest OMYC noorliige, OMYC esimese suve laaagrilaps, Rasmus Kalep on juba purjeka kapten ja isale töödes tegemistes toeks.
  2. Tööplaanis on sel aastal üks lastelaager. Oodatud on 9-12 aastased lapsed ja laager maksab 45€. See sisaldab 2 sööki, transporti Tabasalust Tilgu sadamasse ja tagasi.
    • Laager saab teoks   26.08.  –  31.08. registreeri end enne 01.08.13
  1. Selle aasta suureks uudiseks on esimene Tilgu Regatt Optimistklassi jahtidele. OMYC juhatuse initsiatiivi kiitsid heaks nii Eesti Optimisti Liit kui ka Eesti Jahtklubide liit ja regatt lülitati Eesti Jahtklubide Liidu aastakalendrisse 31.08.13.

Kui peredes otsused langetatud ja soovite lapsed lastelaagritesse registreerida siis kasutage vana head teed, saatke e-kiri aadressile  enn@tktk.ee  või kõlistage taskutelefonil 50 28 848 Juhatuse eksliige Enn Tammaru on jätkuvalt lihtliikmena laste tegemistega tegelemas. Samal aadressil ootame ka valla rahva pöördumisi kui leiate, et olete valmis esimese Tilgu Regati korraldamisele õla alla panema. Otsime vallast kuldsete kätega mehi, kelledelt võiksime tellida Tilgu Karika unikaalse käsitööna. Toetajaid on vaja ka auhinnalaua täitmiseks purjekakaptenile või muidu merega häädes suhetes oleva inimesele vajalike, asjalike tarbeesemetega. Jutt on taas vallas millegi asjalikuga tegelevatest ettevõtjatest kelledega koos võiksime asjade üle nõu pidada.

Esimese regati korraldamises on meid abistamas vana ja väärikas Kalevi Jahtklubi aga kui vallas on inimesi kelledel nõu ja jõudu siis ootame koostööle kõiki kellel mere ja purjetamisega lähedased suhted. Viie aastaga on Tilgu tundmatuseni muutunud. Lastele on loodud suurepärased võimalused merega kontakti saamiseks ja mere nautimiseks. Tulge Tilgut vaatama ja tooge oma võsukesed kaasa. Rannalastele on see ju suurepärane võimalus suvest ja merst lusti tunda. Ees ootavad OMYC noorliikmed kellede õlule jäävad nii lastelaagrite lastepärane sisustamine kui ka Tilgu Regati noortepärane korraldamine . Jälgige reklaami !

OMYC juhatus